Filtr

O společnosti

Značka ISAN reprezentuje tradičního tuzemského výrobce topných těles s více jak 60letou historií a zkušenostmi. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice.
Špičkové technologické postupy, progresivní myšlení našich projektantů a designérů zaručují vždy vysoké technické i estetické parametry produktů, díky kterým si našly svoje příznivce na českém i na zahraničním trhu. 90 % naší produkce exportujeme zejména do zemí Evropské unie.               _B9O5161.jpg           _B9O5303.jpg

Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníka a servis. Samozřejmostí je ekologické zpracování s maximálním ohledem na životní prostředí. Výroba je řízena pod systémem ISO 9001:2016. Veškerá otopná tělesa navíc splňují podmínky certifikace platné pro aktuální legislativní normy jednotlivých států tak, aby odpovídaly i těm nejpřísnějším standardům.
Certifikační proces pro Českou republiku proběhl ve Strojírenském zkušebním ústavu Brno, notifikovaná osoba ES1015. Kompletní portfolio ISAN tvoří široký sortiment koupelnových a designových radiátorů ISAN MELODY, sálavých konvektorů a lamelových radiátorů ISAN EXACT, konvektorů s lamelovým výměníkem ISAN  ECOLITE, podlahových konvektorů ISAN TERMO, článkových radiátorů ISAN ATOL a radiátorů z žebrových trubek ISAN SPIRAL.

Specialitou společnosti ISAN Radiátory s.r.o. je zhotovování radiátorů na míru dle požadavků a přání zákazníka.

ce-logo.pngen-logo.png

Projekt EU - vzdělávání zaměstnanců

Projekt vzdělávání zaměstnanců byl zahájen v září 2009 a trval do konce července 2012.    

Tento projekt s číslem CZ.1.04/1.1.02/23.00131 byl spolufinancován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

esf-logo.pngeu-logo.pngop-logo.pnges-logo.png