Novinky


Katalog TERMO - aktualizovaná verze
 

Aktualizovaná verze katalogu TERMO s podlahovými konvektory pro topení a chlazení je nyní k dispozici. V katalogu najdete kromě vylepšených výkonů konvektorů FRT informace k novému termostatu a sadě pro snadné připojení konvektoru.

Nový digitální termostat RTD701 s WIFI

RTD701 je digitální prostorový termostat s Wi-Fi, navržený pro řízení podlahových konvektorů s ventilátory 24 V DC EC a elektrotermickými pohony 24 V DC. S možností ovládání přes Wi-Fi a týdenním časovým programem umožňuje efektivní správu topení a chlazení. Díky kompatibilitě s hlasovými asistenty a možností připojení dalších SMART prvků je ideální volbou pro moderní a inteligentní domácnosti.

Sada pro snadné připojení
Sada pro snadné připojení nabízí rychlou a jednoduchou instalaci k otopnému systému, což je ideální pro stavby, kde je čas klíčovým faktorem. Tato sada eliminuje potřebu definovat a objednávat komponenty zvlášť, což předchází chybám a usnadňuje proces instalace.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOVINKA | Akros UNI, Akros One


Od 1.4.2024 rozšiřujeme nabídku oblíbeného tělesa Akros s háčky. Nově je model dostupný v šířce 170 mm a také v čistě elektrické verzi pod názvem Akros Uni. Navíc do sortimentu uvádíme i samostatný jednotrubkový model Akros One. 

Elektrické těleso Akros Uni je k dispozici ve stejných velikostních variantách jako Akros s háčky. Jeho nespornou výhodou je to, že jeho používání není závislé na otopné soustavě a lze ho používat takměř kdykoliv.

            Akros Uni                           Akros One

Těleso Akros One je tvořeno pouze jednou trubkou. Je k dispozici jak ve vodní, tak i elektrické verzi. Využitím několika těles Akros One lze vytvořit v interiéru zajímavý designový prvek.  Změny přinášíme i v rámci stávajícího modelu Akros s háčky. Nově tento model nabízíme v šířce 170 mm a výšce 1800 mm. Navíc u všech variant modelu Akros s háčky snižujeme cenu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oblíbené modely Miro a Calypso se středovým připojením


Od 1.4.2024 rozšiřujeme nabídku oblíbených topných těles Miro a Calypso o nové rozměry a možnost středového připojení. Navíc u modelu Calypso snižujeme ceny.
 
 Zákazník má tak nyní na výběr mezi klasickým a středovým připojením. Tato flexibilita mu umožňuje přizpůsobit si topné těleso podle svých potřeb.
 
                                Miro                                                          Calypso

Další novinkou je možnost vybrat si tělesa ve více rozměrech. Těleso Miro nabízíme v osmi variantách namísto původních dvou. Těleso Calypso jsme rozšířili o jeden menší rozměr.

Kromě zapojení do centrální otopné soustavy nabízí obě tělesa možnost kombinovaného či elektrického vytápění. Vhodným výběrem barvy budu ozdobou každé koupelny nebo místnosti.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nový katalog TERMO/ Vylepšené výkony konvektorů FRT 

 

Náš nový katalog TERMO je již nyní k dispozici a přináší Vám několik zajímavých změn a vylepšení.

Vylepšené tepelné výkony některých podlahových konvektorů s ventilátorem typu FRT
Nové modely přinášejí optimalizované tepelné výkony, tišší chod, zvyšující účinnost a komfort vytápění.

Nový moderní termostat RTD201 od Siemens
S novým termostatem od renomovaného výrobce Siemens získáváte spolehlivou kontrolu nad teplotou ve vašem domě. Navíc ho můžete nově ovládat i prostřednictvím mobilní aplikace.

Rozšířené možnosti pro vzduchotechniku
Podlahový konvektor plní funkci vytápění nebo vytápění/chlazení, vzduchotechnická nadstavba umožňuje distribuci upraveného vzduchu ze vzduchotechnického potrubí do místnosti.

Nové řešení odvodu kondenzátu u konvektorů FRC 0100-0175
Konvektory FRC 0100-0175 pro topení a chlazení nyní disponují novým čerpadlem kondenzátu, zajišťujícím efektivní odvod kondenzované vody.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20 let značky ISAN

 

Letos slaví značka ISAN 20 let působení na trhu. Za tuto dobu se vypracovala mezi významné hráče na tuzemském i zahraničním trhu v odvětví výroby topných těles.

Vraťme se trochu do historie, ke kořenům tohoto závodu. V roce 1953 vznikl podnik Univa sdružující sklářskou a textilní výrobu. Postupem času do portfolia přibyla i výroba nábytku a radiátorů. V roce 2003 společnost AMTEX koupila pozůstatky firmy Univa a vybudovala z ní moderní továrnu pod názvem AMTEX Radiátory s.r.o. Následně došlo k odkoupení firmy Opltherm s.r.o. a rozšíření sortimentu o podlahové konvektory. V roce 2003 vznikla také obchodní značka ISAN, pod kterou se začala topná tělesa prodávat. Až v roce 2006 se přejmenovala společnost Amtex na dnešní ISAN Radiátory s.r.o. Za těch 20 let se toho spousty událo. Společnost rozšířila svou působnost do dalších zemí světa i mimo Evropu. Investuje do nových moderních strojů, zvětšuje výrobní prostory, aby dokázala uspokojit větší množství zakázek. A v neposlední řadě se podílí na vývoji stávajících těles a nových produktových řad. To vše pomáhá oslovit další skupiny zákazníků a dále se rozvíjet. Samotné logo ISAN prošlo za tyto dvě dekády proměnou. Vždy byla ale zachována barevnost loga – modré písmo a oranžový podklad. Tyto dvě barvy jsou velice dominantní a nelze je přehlédnout. Pro lehkou úpravu loga jsme se rozhodli i letos. Ke změně loga jsme přistupovali s respektem a záměrem zachovat kontinuitu značky.

Cesta ISANu dál pokračuje. Stále na sobě pracujeme, vyvíjíme se, zlepšujeme naše výrobky, kvalitu i servis pro své zákazníky. Víme, že jen tak můžeme i v budoucnu úspěšně růst.

Děkujeme svým obchodním partnerům za dosavadní spolupráci a těšíme se na další společné úspěchy.

Banner-new.jpg