Aktuality


Metalické barvy dodají koupelně luxusní vzhled

Letošní rok ovládly koupelny metalické barvy. Zlatá, stříbrná nebo měděná barva dodá koupelně výjimečný a luxusní vzhled. Tyto barvy nejen že koupelnu rozzáří, ale upoutají pozornost každého návštěvníka.

Zlata-Grenada.jpg

Metalické odstíny můžete zakomponovat do různých prvků koupelny jako jsou armatury, obklady, koupelnové doplňky, osvětlení nebo lze metalickou barvu použít na radiátor.
 
Radiátor ISAN v metalické barvě pak neslouží pouze jako praktický prvek pro vytápění koupelny, ale stane se také skutečným designovým kouskem, který pozvedne celkový vzhled prostoru na vyšší úroveň.
 
Nabízíme 7 úchvatných metalických barev, ze kterých si můžete vybrat podle vašeho vkusu a stylu. Všechny tyto barvy jsou součástí vzorníku barev ISAN.
 Kody-barev.jpg
Leták k dispozici zde.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nová černá varianta regulátorů MINI PW a Vision!

Od 1.7.2024 rozšiřujeme sortiment regulátorů MINI PW o matnou černou barvu. Tato elegantní varianta doplní stávající nabídku v bílé barvě a barvě chromu, což poskytne zákazníkům ještě více možností sladit regulátor s barvou radiátoru a interiéru.
MINI-PW.jpg
                                         MINI PW

Novinkou v sortimentu je i černý regulátor Vision, který byl doposud dostupný pouze v bílé barvě. Regulátor je plně programovatelný a lze ho prostřednictvím aplikace ovládat odkudkoli s přístupem k internetu.

VISION-bila-cerna.jpg
                                          VISION

Kromě těchto novinek najdete ve stálém sortimentu regulátory se systémem Nexus. Jednoduchý regulátor Solo nebo pokročilé modely s ekodesignem, dotykovým displejem, množstvím funkcí a ovládáním pomocí mobilní aplikace Rio a Neo.

Solo-oba.jpgRio-oba.jpgNeo-oba.jpg
                 SOLO                                           RIO                                        NEO

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na Topnou tyč Z a regulátor Stone, který jsme opět zařadili do nabídky.
Tycky_obe-barvy.jpgStone-oba.jpg
                       Topná tyč Z                                                      STONE

Věříme, že si z naší široké nabídky vybere každý.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Banner-CZ-(2).jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objevte stropní panely Sofito: Moderní řešení pro efektivní vytápění a chlazení

Rádi bychom Vám prezentovali výhody stropních panelů Sofito, které představují inovativní a efektivní způsob vytápění a chlazení interiérů.

Sofito_10x3000_RAL9005_vizualizace_04_lq.jpg

Vysoká energetická účinnost
Stropní panely Sofito jsou navrženy tak, aby byly energeticky úsporné. Lze je kombinovat s tepelnými čerpadly a nízkoteplotními systémy, což vede k výrazným úsporám energie.

Příjemné klima
Rovnoměrné rozložení teploty v místnosti zajišťuje příjemné klima. Panely pracují tiše, což přispívá k pohodlí při jejich používání. Chlazení ve srovnání s klimatizací nevytváří nepříjemný průvan, který by mohl způsobit prochladnutí nebo bolest za krkem. Stropní panely při chlazení nevíří prach a není nutné je čistit od bakterií jako u klimatizace.

Snadná montáž
Montáž stropních panelů Sofito je rychlá a jednoduchá. Jsou vhodné jak pro novostavby, tak pro rekonstruované objekty. Panely šetří místo a nenarušují estetický vzhled místnosti. V rámci rekonstrukcí je lze kombinovat s již existujícími topnými tělesy, kdy navyšují celkovou kapacitu topení, a navíc v létě chladí.

Široký sortiment
K dispozici je široká škála velikostí a výkonů, které vyhovují různým potřebám. Panely lze lakovat v různých barvách, aby ladily s designem interiéru.

Široká škála využití
Stropní panely Sofito lze instalovat do novostaveb, renovovaných staveb a různých typů prostor, jako jsou kanceláře, veřejné prostory, restaurace, kavárny, bytové prostory nebo sportovní haly či tělocvičny.

Sofito_telocvicna-web.jpgSofito_ochranna-mriz-lq.png

Stropní panely Sofito představují moderní, efektivní a estetické řešení pro vytápění a chlazení různých typů interiérů.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katalog TERMO - aktualizovaná verze

Aktualizovaná verze katalogu TERMO s podlahovými konvektory pro topení a chlazení je nyní k dispozici. V katalogu najdete kromě vylepšených výkonů konvektorů FRT informace k novému termostatu a sadě pro snadné připojení konvektoru.

Nový digitální termostat RTD701 s WIFI

RTD701 je digitální prostorový termostat s Wi-Fi, navržený pro řízení podlahových konvektorů s ventilátory 24 V DC EC a elektrotermickými pohony 24 V DC. S možností ovládání přes Wi-Fi a týdenním časovým programem umožňuje efektivní správu topení a chlazení. Díky kompatibilitě s hlasovými asistenty a možností připojení dalších SMART prvků je ideální volbou pro moderní a inteligentní domácnosti.

Sada pro snadné připojení
Sada pro snadné připojení nabízí rychlou a jednoduchou instalaci k otopnému systému, což je ideální pro stavby, kde je čas klíčovým faktorem. Tato sada eliminuje potřebu definovat a objednávat komponenty zvlášť, což předchází chybám a usnadňuje proces instalace.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOVINKA | Akros UNI, Akros One


Od 1.4.2024 rozšiřujeme nabídku oblíbeného tělesa Akros s háčky. Nově je model dostupný v šířce 170 mm a také v čistě elektrické verzi pod názvem Akros Uni. Navíc do sortimentu uvádíme i samostatný jednotrubkový model Akros One. 

Elektrické těleso Akros Uni je k dispozici ve stejných velikostních variantách jako Akros s háčky. Jeho nespornou výhodou je to, že jeho používání není závislé na otopné soustavě a lze ho používat takměř kdykoliv.

            Akros Uni                           Akros One

Těleso Akros One je tvořeno pouze jednou trubkou. Je k dispozici jak ve vodní, tak i elektrické verzi. Využitím několika těles Akros One lze vytvořit v interiéru zajímavý designový prvek.  Změny přinášíme i v rámci stávajícího modelu Akros s háčky. Nově tento model nabízíme v šířce 170 mm a výšce 1800 mm. Navíc u všech variant modelu Akros s háčky snižujeme cenu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oblíbené modely Miro a Calypso se středovým připojením


Od 1.4.2024 rozšiřujeme nabídku oblíbených topných těles Miro a Calypso o nové rozměry a možnost středového připojení. Navíc u modelu Calypso snižujeme ceny.
 
 Zákazník má tak nyní na výběr mezi klasickým a středovým připojením. Tato flexibilita mu umožňuje přizpůsobit si topné těleso podle svých potřeb.
 
                                Miro                                                          Calypso

Další novinkou je možnost vybrat si tělesa ve více rozměrech. Těleso Miro nabízíme v osmi variantách namísto původních dvou. Těleso Calypso jsme rozšířili o jeden menší rozměr.

Kromě zapojení do centrální otopné soustavy nabízí obě tělesa možnost kombinovaného či elektrického vytápění. Vhodným výběrem barvy budu ozdobou každé koupelny nebo místnosti.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nový katalog TERMO/ Vylepšené výkony konvektorů FRT 

 

Náš nový katalog TERMO je již nyní k dispozici a přináší Vám několik zajímavých změn a vylepšení.

Vylepšené tepelné výkony některých podlahových konvektorů s ventilátorem typu FRT
Nové modely přinášejí optimalizované tepelné výkony, tišší chod, zvyšující účinnost a komfort vytápění.

Nový moderní termostat RTD201 od Siemens
S novým termostatem od renomovaného výrobce Siemens získáváte spolehlivou kontrolu nad teplotou ve vašem domě. Navíc ho můžete nově ovládat i prostřednictvím mobilní aplikace.

Rozšířené možnosti pro vzduchotechniku
Podlahový konvektor plní funkci vytápění nebo vytápění/chlazení, vzduchotechnická nadstavba umožňuje distribuci upraveného vzduchu ze vzduchotechnického potrubí do místnosti.

Nové řešení odvodu kondenzátu u konvektorů FRC 0100-0175
Konvektory FRC 0100-0175 pro topení a chlazení nyní disponují novým čerpadlem kondenzátu, zajišťujícím efektivní odvod kondenzované vody.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20 let značky ISAN

 

Letos slaví značka ISAN 20 let působení na trhu. Za tuto dobu se vypracovala mezi významné hráče na tuzemském i zahraničním trhu v odvětví výroby topných těles.

Vraťme se trochu do historie, ke kořenům tohoto závodu. V roce 1953 vznikl podnik Univa sdružující sklářskou a textilní výrobu. Postupem času do portfolia přibyla i výroba nábytku a radiátorů. V roce 2003 společnost AMTEX koupila pozůstatky firmy Univa a vybudovala z ní moderní továrnu pod názvem AMTEX Radiátory s.r.o. Následně došlo k odkoupení firmy Opltherm s.r.o. a rozšíření sortimentu o podlahové konvektory. V roce 2003 vznikla také obchodní značka ISAN, pod kterou se začala topná tělesa prodávat. Až v roce 2006 se přejmenovala společnost Amtex na dnešní ISAN Radiátory s.r.o. Za těch 20 let se toho spousty událo. Společnost rozšířila svou působnost do dalších zemí světa i mimo Evropu. Investuje do nových moderních strojů, zvětšuje výrobní prostory, aby dokázala uspokojit větší množství zakázek. A v neposlední řadě se podílí na vývoji stávajících těles a nových produktových řad. To vše pomáhá oslovit další skupiny zákazníků a dále se rozvíjet. Samotné logo ISAN prošlo za tyto dvě dekády proměnou. Vždy byla ale zachována barevnost loga – modré písmo a oranžový podklad. Tyto dvě barvy jsou velice dominantní a nelze je přehlédnout. Pro lehkou úpravu loga jsme se rozhodli i letos. Ke změně loga jsme přistupovali s respektem a záměrem zachovat kontinuitu značky.

Cesta ISANu dál pokračuje. Stále na sobě pracujeme, vyvíjíme se, zlepšujeme naše výrobky, kvalitu i servis pro své zákazníky. Víme, že jen tak můžeme i v budoucnu úspěšně růst.

Děkujeme svým obchodním partnerům za dosavadní spolupráci a těšíme se na další společné úspěchy.

Banner-new.jpg