DISPEČER - SKLADNÍK NA EXPEDICI

Naše společnost hledá parťáka na pozici dispečera, který je nejen koncovým a zároveň velmi důležitým článkem výrobního procesu a specialistou expedice k zákazníkovi do celého světa a zároveň i pohotovým skladníkem.

Náplň práce:

Dispečer – Skladník na expedici se u nás stará o objednávání a koordinaci dopravy, s čímž souvisí možné operativní úpravy termínů expedice výrobků a intenzivní komunikace s obchodním oddělením. Zabývá se operativou i strategickým plánováním skladových zásob a zadává objednávky do systémů dopravních firem. Připravuje dodací listy nejen pro zahraniční trh, tiskne paletové listy, tvorbu CMR, příjem a výdej ze skladu (vratka), aj.

Mimo administrativní činnost je také potřeba provádět příjem a výdej materiálu ze skladu a manipulace hotových výrobků nejen ručně, ale i pomocí vysokozdvižného vozíku.

Očekáváme:

  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Praxe na pozici dispečera ve výrobní firmě alespoň rok
  • Anglický jazyk výhodou
  • Platný průkaz VZV – velkou výhodou
  • Zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
  • Umění rychle a správně se rozhodovat
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Zaškolení v rámci odbornosti
  • 25 dní dovolené
  • Služební mobilní telefon
  • Firemní akce
  • Dotované závodní stravování
  • Kantýna pro zaměstnance
  • Možný profesní a odborný růst
  • Stabilní práci, kde je výsledek vidět

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu:  prace@isan.cz nebo volejte na tel: 516 489 167.

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko
Česká republika

+420 516 489 167
prace@isan.cz