Svěží Novinka! Radiátor Fresh

Jednoduchost a elegance se snoubí v novém designovém tělese Fresh. Vyvážený návrh s pravidelným rozložením vodorovných profilů je ideálním doplňkem do každé moderní koupelny a díky svým rozměrům i do minimalistických prostor. Široká nabídka barev včetně chromového provedení umožní přeměnit radiátor ve skvělý doplněk vašeho interiéru.

FRESH
Novinka! Extra tenký radiátor Ori

Elegantnost, moderní vzhled anbsp;extra tenké provedení jsou hlavní přednosti radiátoru ORI. Právě tenká konstrukce využívá minimální množství vody, a tak šetří spotřebu tepelné energie při ohřevu teplonosného média. Jednoduchý design těles, snadná manipulace a rychlá montáž. Jako doplněk k našemu modelu můžeme nabídnout nerezová madla.

ORI
Designové radiátory

Designové radiátory ctí vysoké nároky Vašeho vkusu. Přejete si vaše topné těleso vytvořit neviditelným nebo z něj naopak udělat designový prvek? Designová topná tělesa ISAN vám umožní obohatit váš byt, halu, koupelnu či obchodní prostory. 

Designové radiátory
Koupelnové radiátory

S ohledem na efektivní vytápění koupelny, optimální funkčnost radiátorů i prostorové řešení nabízíme nejširší škálu koupelnových radiátorů na trhu. Koupelnová tělesa z řad MELODY i moderní skleněné radiátory JOY nabízí nespočet tvarových, materiálových a barevných variant. 

Koupelnové radiátory
Konvektory s lamelovým výměníkem

Moderní a výkonná topidla pro odstínění velkých ploch.

Konvektory s lamelovým výměníkem jsou oblíbené pro vytápění místností s velkými prosklenými plochami.
Produktová řada topných lavic ECOLITE navíc přináší trendový design, bezpečnost a  inovativní konvekci pomocí ventilátorů.

ECOLITE
Konvektory do podlahy

Podlahové konvektory jsou nezbytnou součástí moderního rodinného domu i kancelářských nebo veřejných prostor. Vhodné jsou zejména k vytápění i odstínění chladných proudů vzduchu, které vznikají při využití velkoplošného prosklení,  jako jsou například francouzská okna.

Konvektory do podlahy
Radiátory na stěnu

Stěny místností patří pořád k oblíbeným a praktickým místům pro osazení topných těles. Co délka okna, to radiátor, může platit stále.  Jejich nabídka a variabilita se však zásadně rozšiřuje, a tak mají zákazníci i jiné možnosti.

Topná tělesa již dávno nezútulňují obytné prostory pouze svým teplem, ale i vzhledem. Lidé preferují odlišné styly interiérů, proto i radiátory ISAN poskytují rozmanitý výběr.  To je důvod, proč o našich výrobcích říkáme, že poskytují: „Teplo, které má tvar.“  Tu správnou volbu u nás nalezne každý.

 

Radiátory na stěnu
Konvektory na podlahu

Radiátory na podlahu, samostojné nebo vybavené nožkami pro uchycení na hrubou nebo čistou podlahu. K podlaze se obvykle kotví radiátory tam, kde není možné využít tradiční nástěnné varianty ať už z důvodu vysoké hmotnosti topných prvků nebo s ohledem na požadavky konstrukčního a projektového zadání.

Konvektory na podlahu

Svěží Novinka! Radiátor Fresh

Novinka! Extra tenký radiátor Ori

Designové radiátory

Koupelnové radiátory

Konvektory s lamelovým výměníkem

Konvektory do podlahy

Radiátory na stěnu

Konvektory na podlahu

ISAN - TEPLO, KTERÉ MÁ TVAR

Značka ISAN reprezentuje tradičního tuzemského výrobce topných těles s více jak 60letou historií a zkušenostmi. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice.

Špičkové technologické postupy, progresivní myšlení našich projektantů a designérů zaručují vždy vysoké technické i estetické parametry produktů, díky kterým si našly svoje příznivce na českém i na zahraničním trhu. 90 % naší produkce exportujeme zejména do zemí Evropské unie.

ISAN_budova_perokresba