Novinka! E-Arte

Vertikální elektrický radiátor E-Arte pracuje s novou technologií ohřevu. Pro jeho funkčnost je zapotřebí pouze připojení do elektrické zásuvky, nevyžaduje tedy zapojení do centrální soustavy. Přenos tepla zajišťuje topná fólie, která rovnoměrně prohřívá celou plochu tělesa. Maximální povrchová teplota je z důvodu bezpečnosti omezena na 60°C. 

E-ARTE
Designové radiátory

Designové radiátory ctí vysoké nároky Vašeho vkusu. Přejete si vaše topné těleso vytvořit neviditelným nebo z něj naopak udělat designový prvek? Designová topná tělesa ISAN vám umožní obohatit váš byt, halu, koupelnu či obchodní prostory. 

Designové radiátory
Ecolite

Moderní a výkonná topidla 
pro odstínění velkých ploch.


Konvektory s lamelovým výměníkem jsou oblíbené pro vytápění místností s velkými prosklenými plochami.
Produktová řada topných lavic ECOLITE navíc přináší trendový design, bezpečnost a  inovativní konvekci pomocí ventilátorů.

ECOLITE
Konvektory do podlahy

Podlahové konvektory jsou nezbytnou součástí moderního rodinného domu i kancelářských nebo veřejných prostor. Vhodné jsou zejména k vytápění i odstínění chladných proudů vzduchu, které vznikají při využití velkoplošného prosklení,  jako jsou například francouzská okna.

Konvektory do podlahy
Koupelnové radiátory

S ohledem na efektivní vytápění koupelny, optimální funkčnost radiátorů i prostorové řešení nabízíme nejširší škálu koupelnových radiátorů na trhu. Koupelnová tělesa z řad MELODY i moderní skleněné radiátory JOY nabízí nespočet tvarových, materiálových a barevných variant. 

Koupelnové radiátory
Radiátory na stěnu

Stěny místností patří pořád k oblíbeným a praktickým místům pro osazení topných těles. Co délka okna, to radiátor, může platit stále.  Jejich nabídka a variabilita se však zásadně rozšiřuje, a tak mají zákazníci i jiné možnosti.

Topná tělesa již dávno nezútulňují obytné prostory pouze svým teplem, ale i vzhledem. Lidé preferují odlišné styly interiérů, proto i radiátory ISAN poskytují rozmanitý výběr.  To je důvod, proč o našich výrobcích říkáme, že poskytují: „Teplo, které má tvar.“  Tu správnou volbu u nás nalezne každý.

 

Radiátory na stěnu
Konvektory na podlahu

Radiátory na podlahu, samostojné nebo vybavené nožkami pro uchycení na hrubou nebo čistou podlahu. K podlaze se obvykle kotví radiátory tam, kde není možné využít tradiční nástěnné varianty ať už z důvodu vysoké hmotnosti topných prvků nebo s ohledem na požadavky konstrukčního a projektového zadání.

Konvektory na podlahu

Novinka! E-Arte

Designové radiátory

Ecolite

Konvektory do podlahy

Koupelnové radiátory

Radiátory na stěnu

Konvektory na podlahu

Produktové řady

ISAN - TEPLO, KTERÉ MÁ TVAR

Značka ISAN reprezentuje tradičního tuzemského výrobce topných těles s více jak 60letou historií a zkušenostmi. Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice.

Špičkové technologické postupy, progresivní myšlení našich projektantů a designérů zaručují vždy vysoké technické i estetické parametry produktů, díky kterým si našly svoje příznivce na českém i na zahraničním trhu. 90 % naší produkce exportujeme zejména do zemí Evropské unie.