Jste akční, nebojíte se nového a chcete poznat fajn lidi?

Potom hledáme právě Vás!

Jsme výrobně obchodní společnost, která nabízí stabilní práci pro ty, kteří se nebojí práce a mají tah na branku.

K posílení našeho týmu, hledáme správného parťáka a kolegu na pozici:

Elektro – údržbář

Co vás čeká:

  • údržba výrobních strojů a zařízení
  • identifikace a odstranění případných poruch strojů, zařízení a rozvodů
  • kusové zkoušky elektro výrobků na svěřeném úseku
  • zodpovědnost za řádné vyplnění dokumentace na svěřeném úseku
  • provádění preventivních prohlídek.

Co očekáváme:

  • vzdělání elektrotechnického směru
  • vyhláška 50/78 Sb., alespoň §5
  • praxe v oboru na obdobné pozici ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • orientace v elektrotechnické dokumentaci
  • schopnost samostatné práce, praktické myšlení, spolehlivost

Co nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • práci v týmu zkušených pracovníků
  • zaškolení v rámci odbornosti
  • profesní a odborný růst
  • stabilní práci, kde je výsledek vidět
  • dotované závodní stravování
  • kantýna pro zaměstnance

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu:  prace@isan.cz nebo volejte na tel: 516 489 167.

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko
Česká republika

+420 516 489 167
prace@isan.cz