SVÁŘEČ plamenem

Do výrobního kolektivu firmy ISAN Radiátory přijmeme pracovníka na pozici svářeč

Náplň práce:

  • Správné sestavení svařovaných částí dle výkresové dokumentace
  • Přeprava, tlakování a svařování otopných těles
  • Kontrola a odpovědnost za svařovací zařízení
  • Preventivní údržba zařízení

Očekáváme:

  • Strojírenské vzdělání
  • Praxi v oboru alespoň 1 rok
  • Svařování plamenem
  • Svařování ostatními metodami výhodou
  • Čtení a znalost výkresové dokumentace
  • Zručnost, preciznost, spolehlivost, komunikativnost
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Zaškolení v rámci odbornosti
  • Zajímavé mzdové podmínky – v závislosti na výkonu
  • Profesní a odborný růst
  • Možnost nadpracovat si hodiny
  • Stabilní práci, kde je výsledek vidět
  • Dotované závodní stravování
  • Kantýna pro zaměstnance

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na čísle 516 489 167 nebo zašlete svůj životopis na  na e-mailovou adresu prace@isan.cz

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko
Česká republika

prace@isan.cz