REFERENT OBCHODU s aktivní AJ, druhý cizí NJ nebo RJ

Zakládáme si na vynikající úrovni poskytovaného servisu, zajišťujeme technickou obchodní a marketingovou podporu klientům a našim prvořadým cílem je spokojenost zákazníka.

Co Vás čeká:

  • každodenní telefonická/emailová komunikace a péče o stávající i nové zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • propagace firmy/produktů ve spolupráci s kolegy
  • podílení se na projektech
  • účast na zahraničních služebních cestách
  • aktivní komunikace se zákazníky, týmová spolupráce s ostatními

Očekáváme:

  • aktivní znalost AJ slovem i písmem vč. dalšího cizího jazyka  NJ nebo RJ
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 2 - 3 roky zkušenosti v oblasti prodeje
  • chuť do práce a tah na branku
  • aktivní a zapálenou osobnost
  • znalost práce na PC - MS Office, Internet
  • příjemné vystupování, nadhled
  • dobrého parťáka do týmu, který umí být nezávislý a samostatný
  • touhu pracovat na sobě a učit se nové věci

Nabízíme:

  • zázemí silné společnosti - skutečně jsme lídr na trhu
  • podporu v prvotní orientaci a zaškolení
  • příjemné pracovní prostředí a firemní kulturu
  • odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích své práce
  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
  • v neposlední řadě radost z dobře odvedené práce

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis na e-mailovou adresu prace@isan.cz.  Telefonické dotazy na čísle 516 489 163
. Více informací na www.isan.cz.

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko
Česká republika

+420 516 489 163
prace@isan.cz