Jste akční, nebojíte se nového a chcete poznat fajn lidi? Potom hledáme právě Vás!

Jsme výrobně obchodní společnost, která nabízí stabilní práci pro ty, kteří se nebojí práce a mají tah na branku.

K posílení našeho týmu hledáme pracovníka na pozici:

MISTR VÝROBY

Náplň práce:

  • zajištění plnění výrobního plánu na svěřeném úseku
  • zajištění plynulého toku materiálu ve výrobním procesu
  • zajištění technologické kázně, organizace pracovišť a směn
  • vedení svěřeného týmu, plánování směn, dodržování nastavených pravidel,
  • hodnocení zaměstnanců,
  • zodpovědnost za BOZP a PO na svěřeném úseku

Očekáváme:

  • strojírenské vzdělání výhodou
  • praxi ve strojírenské výrobě
  • zkušenosti s vedením lidí
  • schopnost organizovat tým a plánovat práci
  • znalost práce s PC (MS Office)
  • aktivní přístup k práci a spolehlivost

Nabízíme:

  • stabilní práci, kde je vidět výsledek
  • profesní a odborný růst
  • zajímavé mzdové podmínky
  • zaškolení v rámci odbornosti
  • stravování na pracovišti aj.

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu prace@isan.cz. Více na www.isan.cz

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko
Česká republika

prace@isan.cz