Marketingový specialista

Jsme výrobně obchodní společnost, kde se lidé opravdu nenudí a jsme otevřeni novým nápadům, protože se chceme stále zdokonalovat.

Jste-li týmový hráč, schopný komunikátor a na druhou stranu umíte pracovat samostatně, uvažujete analyticky, jste kreativní, ochotný učit se novým věcem a máte pro-aktivní přístup k práci, potom hledáme právě vás!

Co Vás čeká:

  • úzká spolupráce s obchodním oddělením
  • analýza trhu – (monitoring konkurence, ceny, statistiky, reporty)
  • tvorba návrhu ročních aktivit pro český a slovenský trh a podílení se na jeho realizaci (podpora prodeje, PR, přímý marketing)
  • analýza a sledování prodeje za pomoci interního informačního systému
  • propagace firmy/produktů ve spolupráci s kolegy nebo externími agenturami
  • komunikace s dodavateli, grafiky
  • podílení se na tvorbě a realizaci podkladů (katalogy, letáky, ceníky, reklama)
  • zpracování odborných a PR textů, vč. foto podkladů

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 2-3 roky zkušenosti v oblasti marketingu
  • chuť do práce a tah na branku
  • aktivní, kreativní a zapálenou osobnost, se zájmem o marketing
  •  strategické uvažování
  • znalost práce na PC – MS Office (excel na pokročilé úrovni), Internet
  • prezentační dovednosti
  • příjemné vystupování, nadhled
  • důslednost při plnění úkolů, pečlivost
  • dobrého parťáka do týmu, který umí být i nezávislý a samostatný
  • touhu pracovat na sobě a učit se nové věci
  • znalost AJ, výhodou

Nabízíme:

  • zázemí silné společnosti – skutečně jsme lídr na trhu
  • podporu v prvotní orientaci a zaškolení
  • různorodou a kreativní práci
  • příjemné pracovní prostředí a firemní kulturu
  • odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích své práce
  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
  • v neposlední řadě radost z dobře odvedené práce

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis na e-mailovou adresu prace@isan.cz.  Telefonické dotazy na čísle 516 489 163. Více informací na www.isan.cz.

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko
Česká republika

+420 516 489 163
prace@isan.cz