Dáváte přednost stabilní společnosti, máte smysl pro design  a chcete poznat fajn lidi?

Potom hledáme právě Vás!

Jsme výrobně obchodní společnost, kde se lidé opravdu nenudí a jsme otevřeni novým nápadům, protože se chceme stále zdokonalovat.
K posílení našeho týmu obsazujeme pozici:

KONSTRUKTÉR / TECHNOLOG

Pracovní náplň:

  • vývoj designových otopných těles
  • samostatná práce na nových projektech
  • zpracování konstrukční a technologické dokumentace

Očekáváme:

  • SŠ / VŠ strojního směru
  • znalost programů AutoCad, SolidEdge
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Výhodou, ne však podmínkou bude znalost:

  • TIG, MAG, odporové svařování
  • znalost dalšího grafického SW (např.Corel)
  • jazykové znalosti AJ/ NJ

Nabízíme:

  • odborné zaškolení
  • práci v týmu zkušených pracovníků konstrukčního a vývojového pracoviště
  • zázemí úspěšné výrobně-obchodní společnosti
  • profesní a odborný růst
  • dobré platové a pracovní podmínky
  • možnost závodního stravování na pracovišti
  • dovolená 25 dnů
  • v neposlední řadě radost z dobře odvedené práce

V případě zájmu zašlete Váš profesní profil na adresu prace@isan.cz, případně kontaktujte personální oddělení ISAN Radiátory s.r.o., Poříčí 26, 678 33 Blansko, telefon  605 208 923

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko
Česká republika

+420 516 489 111
prace@isan.cz