HLAVNÍ ÚČETNÍ

Jsme výrobně obchodní společnost, kde se lidé opravdu nenudí a jsme otevřeni novým nápadům, protože se chceme stále zdokonalovat

Jste-li týmový hráč, baví vás práce s čísly, umíte si pohlídat termíny, k tomu máte analytického ducha, organizační schopnosti a logické uvažování, potom hledáme právě vás!

Co Vás čeká:

  • sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • zpracování daňových přiznání ( DPPO, DPH, kontrolní hlášení atd.)
  • vytváření účetních směrnic a koordinace účetních prací
  • spolupráce s auditorem a úřady (FÚ atd.)
  • statistické výkazy a reporty
  • podpora a spolupráce v oblasti controllingu a reportingu do skupiny
  • aktivní komunikace, týmová spolupráce s ostatními

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém oboru (účetnictví)
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi ve vedení podvojného účetnictví společností a znalost daňové problematiky
  • nejméně 2-3 roky zkušenosti na obdobné pozici
  • schopnost vést menší účetní tým
  • dobrá znalost práce na PC – MS Office (zvláště excel, word)
  • znalost IS ERP výhodou
  • chuť do práce a tah na branku
  • aktivní a zapálenou osobnost
  • příjemné vystupování, nadhled
  • dobrého parťáka do týmu, který umí být i nezávislý a samostatný
  • touhu pracovat na sobě a učit se nové věci
  • čistý výpis z Rejstříku trestů
  • ŘP, sk. B

Nabízíme:

  • zázemí silné společnosti – skutečně jsme lídr na trhu
  • podporu v prvotní orientaci a zaškolení
  • příjemné pracovní prostředí a firemní kulturu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
  • v neposlední řadě radost z dobře odvedené práce

V případě, že Vás nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis v českém a anglickém (německém) jazyce formou odpovědi na e-mailovou adresu prace@isan.cz .

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko
Česká republika

+420 516 489 163
prace@isan.cz